Про конкурс

 

Місія фотоконкурсу «Життя Всупереч ...» ("Life always wins...") – привернення уваги громадськості до екології України, та заклик до турботи про природу, а також збереження навколишнього середовища.

Призовий фонд, нагороди:

 

Категорія професіонали:

 

I місце – Зеркальна камера Canon EOS 70D з Wi-Fi і об'єктивом EF-S 18-55 IS
II місце
– Спалах Canon Speedlite 430 EX II і Екстендер EF1,4 X III
III місце
– Карбоновий штатив Manfrotto з кульової головою з легкосплавних матеріалів ( 190СXPRO4 + 494RC )

 

Категорія любителі:

 

місце – Зеркальна камера Canon EOS 700D EF-S 18-55 IS STM 
II місце – Зеркальна камера Canon EOS 100D EF-S 18-55 IS STM
III місце – Алюмінієвий штатив Manfrotto з кульової головою (MKBFRA4-BH)

 

Приз Глядацьких симпатій:

 

Наплічна універсальна фотосумка Manfrotto MB_SM390-7RW 

Журі

 

Однією з найважливіших складових фотоконкурсу є його журі, куди входять найавторитетніші представники вітчизняної фотоіндустрії, чий авторитет не підлягає сумніву та викликає довіру в учасників.

Юрий Александрович Косин Юрій Олександрович Косін (26 вересня 1948 року) – український фотограф, викладач, куратор виставок і мандрівник. Член НСФХУ, член спілки Kulturforum і художньої майстерні Kulturwerkstatt Trier (Німеччина). Юрій Косін займається кураторською діяльністю, має величезну кількість виставок і публікацій у Європі та США. Основний акцент у роботах Юрія Косіна спрямований на художню сторону фотографії. Документальний аспект перетворюється в область суб'єктивних переживань з приводу часу як приватної категорії.

Костянтин Чернічкін народився у Києві. Любов до фотографії йому прищепив батько, спортивний фоторепортер Михайло Чернічкін. Костянтин закінчив Київський політехнічний інститут, потім вступив до Інституту аудіовізуальних мистецтв Ягеллонського університету в Кракові. Працював фотокореспондентом в «Експерт Україна», «Власть денег», Kyiv Post, знімав для польських та інших зарубіжних видань, чотири роки був постійним фотографом Reuters у Києві. Персональні виставки: Poprzez kolor.Krakow в галереї краківського Центру українського мистецтва (2004 рік), «Кольорозалежність» в галері Британського посольства в 2006 році і «водяні знаки» в галереї львівського фотоклубу «5 х 5» в 2010-му.

Павел Гудимов Павло Гудімов народився 12 жовтня 1973 року у Львові. Закінчив Львівський лісотехнічний інститут, отримавши диплом ландшафтного архітектора. Його музична кар'єра пов'язана з гуртами «Клан тиші», «Океан Ельзи», «Гудімов».
З 2005 року Павло зосередився на кураторській, галерейній, видавничій і дизайнерській діяльності. Гудімов – власник арт-центру «Я Галерея», в якому постійно відбуваються виставки багатьох сучасних художників і фотографів України, Росії та Прибалтики. У 2009 році заснував серію книг «УФО» (Українська фотографія ). Арт-центр Павла Гудімова активно займається міжнародною виставковою діяльністю.

Людмила Воронова - маркетинг-менеджер Представництва Canon CEE GmbH в Україні. Більшу частину своєї 14-річної кар’єри в компанії Canon була пов’язана з фото- та відеопродуктами Canon, а також розробкою численних проектів з їх просування. Найважливішою складовою якісної фотографії, крім таланту фотографа, є камера, якою він користується. Продукція компанії Canon допомагає втілити творчий задум і якісно відобразити неповторні моменти життя.
 


 

Номінації

 

  • Любителі
  • Професіонали
     

Щоб забезпечити рівні умови для конкурсантів, ми ввели дві категорії: професійну та аматорську. Таким чином, фотографи-професіонали завантажуватимуть фотографії, відповідно, у професійну категорію, а любителі – в аматорську.

Професіонали – це фотографи, для яких заняття фотографією є джерелом основного доходу, а також ті, хто себе відносить до таких.

Любителі – це люди, для яких фотографія є хобі, розвагою.

 

 

Структура проведення конкурсу

 

1. Учасники завантажують свої роботи на сайт конкурсу life-always-wins.foto.ua до 15 грудня 2014 року включно.
2. З 16 грудня 2014 року припиняється прийом робіт і починає працювати журі. До 24 грудня 2014 року журі формують short-лист (список авторів, за чиї роботи проголосував хоча б один член журі).
3. До 26 грудня 2014 року журі визначає переможців конкурсу (1, 2, 3-і місця в номінаціях).
4. З 17 по 24 грудня 2014 року проходитиме голосування за «Приз глядацьких симпатій».
5. 13 січня 2015 року відбудеться церемонія нагородження переможців, а також відкриється виставка робіт, що перемогли та були спеціально відібрані членами журі для виставки.

Питання, пов'язані з конкурсом, надсилайте, будь ласка, на електронну адресу: moderator@office.foto.ua.