13 січня 2015 в Києві розпочне роботу виставка кращих робіт

1266

 

13 січня 2015 в Києві розпочне роботу виставка II Національного фотоконкурсу «Життя всупереч ...»

 

24 грудня 2014 року було підбито підсумки II Національного екологічного фотоконкурсу для любителів і професіоналів «Життя всупереч ...». Всі бажаючі зможуть побачити виставку робіт переможців, а також спеціально відібрану експозицію фотографій інших учасників конкурсу в Музеї історії Києва за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 7.

Урочиста церемонія нагородження переможців фотоконкурсу в номінаціях «Професіонали» та «Любителі», а також вручення «Призу глядацьких симпатій» відбудеться в день відкриття виставки – 13 січня 2015 року.
Відвідувачі виставки також зможуть стати учасниками майстер-класу з фотографії, який дасть один з провідних українських фотографів.

Переможці конкурсу були визначені за результатами роботи професійного журі, до складу якого увійшли Юрій Косін – український фотограф, викладач, член НСФХУ; Костянтин Чернічкін – професійний фотограф; Павло Гудімов – музикант, видавець, власник арт-центру «Я Галерея»; Людмила Воронова – маркетинг-менеджер компанії Canon в Україні.

 

Переможці в номінації «Професіонали»:


I місце. Голубцов Андрій Ігорович з фотографією «Полонений»;

 

II місце. Дядюра Валерій Васильович і його робота «Гістограма життя»;

III місце. Коробка Ярослав Володимирович і «Вирощуючи людяність».

  

Переможці в номінації «Любителі»:

 

I місце. Шаблов Юрій Вікторович і «Символи»;

II місце. Смик Ілля Миколайович і «Рибне місце»;

III місце. Кирич Ірина Володимирівна з «Має бути чисто».

Володарем «Призу глядацьких симпатій» за підсумками голосування користувачів на сайті фотоконкурсу 17-24 грудня 2014 року став Пастернак Андрій Ігорович і його фоторобота «Грибовицьке сміттєзвалище».

 

Автори кращих робіт у номінаціях «Професіонали» та «Любителі», а також володар «Призу глядацьких симпатій» будуть відзначені наступними призами:


Номінація «Професіонали»:
I місце – дзеркальна камера Canon EOS 70D з Wi-Fi і об'єктив EF-S 18-55 IS;
II місце – спалах Canon Speedlite 430 EX II і екстендер EF1,4 X III;
III місце – карбоновий штатив Manfrotto з кульковою голівкою з легкосплавних матеріалів (190СXPRO4 + 494RC).

Номінація «Любителі»:
I місце – дзеркальна камера Canon EOS 700D EF-S 18-55 IS STM;
II місце – дзеркальна камера Canon EOS 100D EF-S 18-55 IS STM;
III місце – алюмінієвий штатив Manfrotto з кульковою голівкою (MKBFRA4-BH).
«Призом глядацьких симпатій» стане наплічна універсальна фотосумка Manfrotto MB SM390-7RW.

Ініціатором проведення II Національного екологічного фотоконкурсу для професіоналів і любителів «Життя всупереч ...», що стартував 18 вересня 2014 року, стала компанія Canon за підтримки фотоспільноти Foto.ua.
Canon традиційно підтримує ініціативи, мета яких – зниження рівня негативного впливу на навколишнє середовище та побудова майбутнього, в якому люди будуть жити в гармонії з природою. Конкурс, організований компанією, надав любителям і професіоналам можливість поділитися своїм баченням найважливіших екологічних проблем в Україні.
Роботи учасників конкурсу стали черговим закликом до більш відповідального ставлення до оточуючого нас світу й ще раз продемонстрували, що природа, незважаючи на всі перешкоди, що зводяться на її шляху людиною, зберігає волю до життя.