Церемонія нагородження переможців «Життя всупереч ...»

1111

У Києві відбулася церемонія нагородження переможців II Національного екологічного фотоконкурсу для любителів і професіоналів «Життя всупереч ...»

 

 

13 січня 2015 в Музеї історії Києва за адресою вул. Б. Хмельницького, 7 відбулася урочиста церемонія нагородження переможців II Національного екологічного фотоконкурсу для любителів і професіоналів «Життя всупереч ...», а також відкрилася виставка робіт його учасників.

II Національний екологічний фотоконкурс "Життя всупереч ...» проводився за підтримки компанії Canon в партнерстві з фотоспільнотою Foto.ua. і надав можливість любителям і професіоналам поділитися своїм баченням найбільш важливих екологічних проблем в Україні.

 

 

Переможці конкурсу в номінаціях «Професіонали» і «Любителі» були визначені за результатами роботи авторитетного журі, до складу якого увійшли Юрій Косін - український фотограф, викладач, член НСФХУ; Костянтин Чернічкін - професійний фотограф, Павло Гудімов - музикант, видавець, власник арт-центру «Я Галерея»; Людмила Воронова – засновниця конкурсу.

17-24 грудня на сайті фотоконкурсу проходило голосування глядачів, які визначили переможця в номінації «Приз глядацьких симпатій».

На прес-конференції, проведеної перед початком церемонії нагородження переможців та відкриттям виставки, члени журі обговорили з присутніми найбільш актуальні екологічні проблеми, а також поділилися своїми враженнями від робіт учасників конкурсу.

Потім відбулася урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу та відкриття виставки робіт його учасників.

 

 

Переможцями в номінації «Професіонали» названі:

І місце. Голубцов Андрій Ігорович з фотографією «Полонений»;

II місце. Дядюра Валерій Васильович і його робота «Гістограма життя»;

III місце. Коробка Ярослав Володимирович і «Вирощуючи людяність».

  

Переможцями в номінації «Любителі» стали:

І місце. Шаблов Юрій Вікторович і «Символи»;

II місце. Смик Ілля Миколайович і «Рибне місце»;

III місце. Кирич Ірина Володимирівна з «Має бути чисто».

Володарем «Призу глядацьких симпатій» став Пастернак Андрій Ігорович з фотороботою «Грибовицьке сміттєзвалище».

 

Переможці в номінаціях «Професіонали» і «Любителі», а також володар «Призу глядацьких симпатій» були відзначені цінними призами від компанії Canon і партнерів конкурсу:

 

Номінація «Професіонали»:
І місце - дзеркальна камера Canon EOS 70 D з Wi-Fi і об'єктив EF-S 18-55 IS,
II місце - спалах Canon Speedlite 430 EX II і екстендер EF1,4 X III;
III місце - карбоновий штатив Manfrotto з кульковою головкою з легкосплавних матеріалів (190СXPRO4 + 494RC).
Номінація «Любителі»:
І місце - дзеркальна камера Canon EOS 700D EF-S 18-55 IS STM;
II місце - дзеркальна камера Canon EOS 100D EF-S 18-55 IS STM;
III місце - алюмінієвий штатив Manfrotto з кульковою головкою (MKBFRA4-BH).
«Призом глядацьких симпатій» стала наплічна універсальна фотосумка Manfrotto MB SM390-7RW.


Компанія Canon традиційно підтримує ініціативи, спрямовані на зниження рівня негативного впливу людини на навколишнє середовище. Протягом багатьох років Canon вкладає багато сил і коштів у побудову майбутнього, в якому люди будуть жити в гармонії з природою.
Роботи учасників конкурсу, проведеного за підтримки компанії, в черговий раз продемонстрували, що природа, незважаючи на всі перешкоди, що зводяться на її шляху людиною, зберігає волю до життя, і стали закликом до більш відповідального ставлення до оточуючого нас світу.