Стартує II національний фотоконкурс «Життя всупереч…»

2283

Ми переконані, що інновації й технологічні досягнення, які ми впроваджуємо в наші вироби, мають покращувати життя споживачів, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу.

 

Бізнес компанії Canon базується на економічному зростанні, заснованому на розумному використанні ресурсів. Ми зменшуємо потребу в нових природних ресурсах, ретельно контролюємо економічний прогрес і ризики та поважаємо спільноти, які від нас залежать.

 


Задля того, щоб звернути увагу на проблеми екології та навколишнього середовища, 18 вересня 2014 року компанія Canon вдруге оголошує фотоконкурс для любителів і професіоналів з екологічною тематикою - «Життя всупереч…».

 

Ми докладаємо багато зусиль і коштів на зниження рівня негативного впливу на навколишнє середовище, та бажаємо привернути увагу всіх творчих людей – як професіональних фотографів, так і любителів, а також надати їм можливість поділитися своїм баченням найважливіших екологічних проблем в Україні.

 

Детальніше про конкурс:

 

Прийом конкурсних робіт триватиме 3 18 вересня до 15 грудня 2014 року.


17-24 грудня проходитиме голосування глядачів, а також триватиме робота журі з визначення переможців конкурсу в різних номінаціях.

Головними призами фотоконкурсу будуть цифрові дзеркальні фотоапарати, об’єктиви, та фотоспалахи Canon


Церемонія нагородження переможців, а також виставка робіт учасників фотоконкурсу відбудуться 13 січня 2015 року за партнерською підтримкою Музею Історії Києва (Київ, вул. Хрещатик, 2).


Організатори конкурсу «Життя всупереч…» щиро сподіваються, що й цього року роботи учасників продемонструють сили природи, яка попри всі перешкоди, що зводяться на її шляху людиною, сповнена енергії та зберегла волю до життя.


Фотоконкурс «Життя всупереч…» проводиться за підтримки компанії Canon у партнерстві із фотоспільнотою Foto.ua.

 

До складу журі входитиме:


Юрій Косін - український фотограф, викладач, куратор виставок і мандрівник. Член НСФХУ, член спілки Kulturforum і художньої майстерні Kulturwerkstatt Trier (Німеччина).
Костянтин Чернічкін - працював фотокореспондентом в «Експерт Україна», «Власть денег», Kyiv Post, знімав для польських та інших зарубіжних видань, чотири роки був постійним фотографом Reuters у Києві.
Павло Гудімов - власник арт-центру «Я Галерея», в якому постійно відбуваються виставки багатьох сучасних художників і фотографів України, Росії та Прибалтики. У 2009 році заснував серію книг «УФО» (Українська фотографія). Арт-центр Павла Гудімова активно займається міжнародною виставковою діяльністю.
Людмила Воронова – маркетинг-менеджер Представництва Canon CEE GmbH в Україні. Більшу частину своєї 13-річної кар’єри в компанії Canon була пов’язана з фото- та відеопродуктами Canon, а також розробкою численних проектів з їх просування.

 

Нагадаємо, що минулого року переможцями стали наступні учаники конкурсу:
У номінації «Професіонали» володарями золотої, срібної та бронзової медалей Національної спілки фотохудожників України стали:


1. Віталій Попков (Олександрія, Кіровоградська обл.) з фотографією «Сліди»;
2. Сергій Крот (Вінниця) з роботою «без назви 4»;
3. Борис Дворний (Запоріжжя) з фотографією «У зоні екологічного лиха».

 

У номінації «Приз від партнера» компанія ERC (Electronic Resource Company) відзначила Василя Гелеванчука (Кривий Ріг) за фотографію «Навколишнє середовище».
Приз глядацьких симпатій за підсумками голосування на сайті http://life-always-wins.photospilka.com отримав Юрій Лебедєв (Кіровоград) за фотографію «Крапля тепла».

У номінації «Любителі» золотою, срібною та бронзовою медалями НСФХУ були відзначені:
1. Олексій Білоус (Скадовськ, Херсонська обл.) за фотографію «Без ГМО»;
2. Наталія Шаромова (Київ) за роботу «Екологічний вакуум»;
3. Володимир Мальцев (смт. Кушугум, Запорізька обл.) за фотографію «Тілі-бом...».
Приз глядацьких симпатій отримав Сосненко Андрій (Євпаторія) з роботою «Повернувшись додому».

 

ПАРТНЕРИ ФОТОКОНКУРСУ

 

Органiзатор

 

Призовий Партнер


 

Інформаційні партнери

 

Еко партнери